2020-01-23

Co roku w ostatni czwartek przed zimowymi feriami miłośnicy poezji w naszej szkole rezerwują sobie czas na organizowany przez klasę pani prof. Doroty Góral wieczorek poetycki "To lubię...". 23 stycznia przygotowaną przez uczniów 3B salę teatralną wypełniła widownia ciekawa, kto tym razem, w siódmej już edycji spotkania, podbije nasze serca. Głosami publiczności za występ w kategorii poezji śpiewanej nagrodzono Zuzannę Halicką z klasy 3B oraz wyróżniono naszą absolwentkę - Katarzynę Sieińską. Tegoroczne wyróżnienie za recytację trafiło do Laury Kaczmarek z 2B, a zwycięzcą w tej kategorii został Kacper Kujawa z 3B. Nagrodę specjalną, przyznawaną przez organizatorów, zdobył pan Adam Dziatkiewicz - nasz pedagog.