2018-09-21

Zajęcia 21 września 2018 roku miały zdecydowanie inny charakter niż zazwyczaj. Na wielu lekcjach gościliśmy przedstawicieli zaprzyjaźnionych stowarzyszeń, uczelni i urzędów oraz naszych wspaniałych absolwentów i rodziców. Wszystko po to, aby pokazać uczniom różne możliwości wyboru ścieżki zawodowej, pomóc im lepiej poznać siebie, swoje marzenia i mocne strony.

Wśród zaproszonych gości:

Joanna Gradomska - Kariera freelancera: blaski i cienie,

Michał Paca - Jak wyrwać się z kompetencyjnej luki i zadbać o swoją karierę i szczęście,

Urząd Wojewódzki – O różnych formach zatrudnienia,

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży,

Jeden świat - EVS - Europejski wolontariat w ramach Erasmusa+,

Katarzyna Dworaczyk – Jak pasję zamienić w pracę,

Paulina Rogowicz- Mam tę moc, czyli jak znaleźć pracę marzeń,

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Bilans zasobów, czyli poznaj siebie i zaplanuj karierę oraz Przyszłość z pasją: studia, praca, kariera,

Emil Witt - Podróże małe i duże,

UAM Wydział Geografii - Erasmus+, czyli co zrobić, by wyjechać na zagraniczne stypendium,

Aleksander Mazurek - Studia w Anglii: proces rekrutacyjny, wyzwania, korzyści,

Dominik Hubert - Jak założyć firmę,

Ewelina Szczechowiak - CV – jak nie popełnić błędów i dać się zauważyć pracodawcy,

Sylwia Konecka – Logistyka,

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 – A co jak się nie dostanę na studia? O możliwościach zdobycia tytułu technika.