2018-01-14

Rada Rodziców wraz z Dyrekcją zrealizowała  inicjatywę Samorządu Uczniowskiego - projekt KĄCIK RELAKSU. Pufy i podnóżki, a także niewielkie stoliczki zostały rozstawione w świetlicy i kilku miejscach na korytarzach. Od 10 stycznia są do dyspozycji uczniów.

Spodziewamy się, że pufy będą podczas przerw oblężone. Mamy nadzieję, że KĄCIKI RELAKSU sprawią użytkownikom dużo radości i przyczynią się do błyskawicznej regeneracji uczniowskich sił. Oby służyły jak najdłużej.

Dzięki operatywności rady Rodziców w Kąciku Relaksu pojawiły się książki. Można je czytać na miejscu lub wypożyczyć do domu. Dostawa nowych pozycji raz w miesiącu. To forma akcji Bookcrossing – uwolnij książkę. Książka w obiegu cieszy wszystkich.