2014-12-19

Dzięki inicjatywom Su nastrój świąteczny czuło się już w połowie grudnia. Na dużej przerwie lepiliśmy wspólnie papierowy łańcuch na choinkę. Dobrze, że korytarze w Dwunastce są takie długie! To była świetna lekcja integracji i sposób na niesztampową ozdobę na szkolne drzewko. Z kolei w konkursie na najładniej przystrojoną salę wyróżnione zostały klasy: 1B, 1E, 3D i 3E.

W ostatnim dniu zajęć w szkole zaroiło się od Mikołajów i Śnieżynek. Słuchaliśmy kolęd i piosenek obcojęzycznych. W tej rywalizacji najgorętsze brawa otrzymała klasa 3C za utwór Rudolf the red-nosed reindeer. Obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez kl. 2B. Miały ciekawą formę teatru cieni. Odbyły się również wigilijne spotkania .

Nie zapomnieliśmy o potrzebujących. Do wybranej rodziny pojechała "szlachetna paczka" z żywnością, środkami czystości i prezentami gwiazdkowymi dla dzieci. Inicjatywę SU poparła cała społeczność szkolna. To już tradycja Dwunastki. Dobrze jest pomagać innym

Wesołych Świąt i pomyślności w nadchodzącym roku!

łańcuch na choinkę konkurs na kolędę "szlachetna paczka"