2021-02-28

Wszyscy stęsknieni za niezwykłym klimatem naszych corocznych spotkań z poezją przekonali się, że dla organizatorów Wieczoru Poetyckiego „To lubię…” nie ma rzeczy niemożliwych. Dostosowując się do wyjątkowych pandemicznych okoliczności i ograniczeń, uczniowie pani prof. Doroty Góral na VIII edycję tego wydarzenia zaprosili do Internetu. We współpracy z Zespołem Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu zorganizowali transmisję na żywo, dzięki której mogliśmy podziwiać uczestników tegorocznego konkursu. Występujących na naszej scenie uczniów tym razem  - zamiast zazwyczaj licznie zgromadzonej w sali teatralnej widowni – wspierali uczestnicy internetowego czatu. Wszyscy wiemy, jak ważny dla artysty jest bezpośredni kontakt z publicznością, obserwowanie jej reakcji, czerpanie energii z obecności widzów. Tym bardziej gratulujemy wszystkim uczestnikom, że odważyli się zaprezentować swój talent w tak specyficznych warunkach. Na szczególne uznanie zasłużyła występująca z własną twórczością poetycką Bożena Stolarz z klasy 2GB, która zwyciężyła w internetowym głosowaniu publiczności.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji na kanale YuoTube: www.youtube.com/watch?v=Gi2rqub-XT8&feature=youtu.be