2019-06-19

Mieć ambitne plany i determinację, by je realizować. Znaleźć dystans do własnych porażek, by nie stały one na przeszkodzie w dążeniu do celu – to rady i życzenia, które powtarzały się w tegorocznych przemówieniach z okazji zakończenia roku szkolnego. 19 czerwca 2019 r. na uroczystości przygotowanej przez klasy 1B i 1E mówiła o tym m. in.  pani dyrektor Grażyna Koprowska na chwilę przed wręczeniem nagród uczniom, którzy zakończyli rok szkolny świadectwem z wyróżnieniem.  Głos zabrała także przewodnicząca Rady Rodziców – pani Agnieszka Narożna. Podsumowanie przez Nią tegorocznych działań i projektów stało się okazją do nagrodzenia m. in. tych uczniów, którzy wykazali się stuprocentową frekwencją. W imieniu Samorządu Uczniowskiego głos zabrał również jego przewodniczący – Mikołaj Babiak. O oprawę artystyczną spotkania zadbali uczniowie klasy 1B w przedstawieniu na podstawie opowiadania Julio Cortazara pt.Smutek rowerów oraz członkowie szkolnego koła muzycznego.